Wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Teatralnej Pieśń Kozła zapraszamy dzieci i młodzież do realizacji projektu Brave Kids.

Uczestnicy projektu przygotują wspólnie spektakl, by pokazać, że Polska jest krajem różnorodnym, w którym najmłodsze pokolenie współpracuje i zaprzyjaźnia się niezależnie od kraju pochodzenia swoich rodziców, koloru skóry czy dzielnicy, w której mieszka.

Kiedy: 17-28.08.2020
Gdzie: Złotnickie Centrum Spotkań
Dla kogo: Program warsztatów półkolonijnych skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat.
Zajęcia: Zajęcia z dziećmi i młodymi artystami prowadzić będą instruktorzy i instruktorki artystyczne Brave Kids. Warsztaty zawierać będą ćwiczenia wspierające ekspresję i swobodę twórczego działania poprzez elementy artystyczne: ruchowe, taneczne, plastyczne i muzyczne, a także gry i zabawy zespołowe.

Zapisy: Zainteresowanych prosimy o wiadomość na zapisy @ zcs.wroclaw.pl
Ilość miejsc ograniczona

Finałowy Spektakl po raz pierwszy zostanie zaprezentowany pod koniec sierpnia w ZCS, ale dodatkowo artyści biorący udział w Brave Kids na Złotnikach zostaną zaproszeni ze swoim spektaklem, na wyjątkowy festiwal “Brave Kids pod wrocławskim niebem”, który się odbędzie 29 sierpnia we Wrocławiu.

Wydarzenie jest częścią programu Brave Kids 2020 finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław. Pomysłodawcą projektu i głównym organizatorem Brave Kids jest Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła.

Projekt finansowany przez Gminę Wrocław

Skip to content