Złotnickie Centrum Spotkań

O nas

Miejsce lokalnej integracji mieszkańców

Złotnickie Centrum Spotkań to miejsce lokalnej integracji mieszkańców. Niewątpliwie jest to przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w lokalnej integracji mieszkańców i budowaniu więzi sąsiedzkich. Warsztaty i spotkania, które organizujemy w Centrum, mają przede wszystkim pokazać, jak można spędzać czas wolny w twórczy i aktywny sposób. Jednocześnie umożliwiamy wszystkim zainteresowanym zaangażowanie się w idee wolontariatu, poprawy jakości życia, niesienia pomocy i spotkań międzypokoleniowych.

Dlatego stworzyliśmy miejsce lokalnej integracji mieszkańców. Udostępniamy sale warsztatowo-edukacyjne, salę koncertową, kameralną kawiarenkę oraz ogród. Dzięki temu. w tak dużej przestrzeni Centrum, można z łatwością zorganizować warsztaty plastyczne, spotkania przy grach planszowych i nie tylko, wykłady o tematyce naukowej i historycznej, Klub Mam, Punkt Informacyjny dla Seniorów, a także warsztaty kulinarne dla młodszych i starszych, pikniki charytatywne oraz koncerty. Niewątpliwie przygotowaliśmy dużo aktywności dedykowanych dla Seniorów. Nasze działania są nastawione przede wszystkim na rozwój kulturalny, edukacyjny i społeczny oraz promocję zachowań pro-ekologicznych.

Złotnickie Centrum Spotkań prowadzone jest przy Rzymskokatolickiej Parafii P.W. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej we Wrocławiu Złotniki.

Jak działamy

Misja

Naszą misją jest tworzenie trwałych więzi sąsiedzkich oraz przekazywanie i utrwalanie wartości, tradycji, wiedzy o historii i wielokulturowości Wrocławia. Misję realizujemy poprzez udostępnianie przestrzeni dla różnych działań społeczności lokalnej.

 

Sala widowiskowo – bankietowa

Dzięki profesjonalnie wyposażonej sali widowiskowej organizujemy koncerty, wykłady i pokazy filmowe.

Sale warsztatowe

Dysponujemy salami warsztatowymi, w których organizujemy zajęcia i spotkania dla mieszkańców.

Miejsce spotkań

Udostępniamy przestrzeń, w której integrujemy i wspieramy więzi sąsiedzkie.

Ogród

W naszym ogrodzie można się odprężyć, zrelaksować.

Kawiarnia

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć smak prawdziwej kawy, domowego ciasta i lodów rzemieślniczych.

Złotnickie Centrum Spotkań logo

Materiały wizerunkowe

Tutaj możesz pobrać nasze materiały wizerunkowe oraz system identyfikacji wizualnej

Logo Złotnickiego Centrum Spotkań

System identyfikacji wizualnej Złotnickiego Centrum Spotkań

SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ ZŁOTNICKIEGO CENTRUM SPOTKAŃ

Skip to content